УКРАЇНА ОТРИМАЛА СТАТУС КАНДИДАТА НА ВСТУП В ЄС (відео)

Україна відтепер кандидат в члени ЄС.

Лідери країн Європейського союзу в Брюсселі на саміті підтвердили рішення надати Україні статус кандидата на вступ. Таке рішення було схвалено через рекомендацію Європейської комісії.

“Одне з найважливіших рішень для України за всі 30 років незалежності нашої держави. Однак це рішення – не тільки для України. Це найбільший крок на посилення Європи, який можна було зробити саме зараз, саме в наш час і саме в таких умовах, коли російська війна випробовує нашу здатність зберегти свободу і єдність. Дякую саміту всіх лідерів Європи. Дякую нашим героям – кожному й кожній, хто зі зброєю в руках захищає незалежність України та свободу Європи.
Дякую! Дякую за те, що робите можливою нову історію Європи – ще сильнішої, ще вільнішої.
Слава Україні!”, – зазначив Президент України Володимир Зеленський.

Отож, Європейська рада вирішила надати статус кандидата в ЄС для України та Молдови.

Next Post

Вітання для Гевка Михайла Федоровича

Сьогодні свій 50-річний ювілей святкує Гевко Михайло Федорович. Дорогого чоловіка, люблячого, турботливого та найкращого татуся, хороброго захисника України щиросердечно вітає дружина Світлана і дочка Зоряна. Тобі сьогодні, рідний, п’ятдесят. Із вдячністю ми хочемо вітати Тебе за мудрість батьківських порад, За вміння всім завжди допомагати. За приклад чоловіка й сім’янина І […]
Вітання