Україну на “Міс Всесвіт” представлятиме 19-річна харків’янка Анастасія Чернова

В Києві відбувся конкурс краси “Міс Україна Всесвіт-2012”. 19-річна харків’янка  Анастасія Чернова, яка виборола корону найгарнішої українки, зізналась, що мріяла про цей конкурс з дитинства, тож коли увійшла до фіналу, не шкодувала на підготовку ані сил, ані часу.

Цього разу до фіналу потрапило 15 найгарніших дівчат з усієї країни. Красунь обирало поважне журі: знавець української вроди голлівудський актор Жан-Клод Ван Дам, а також знавці моди та бізнес-еліта України.

Корону новоспеченій “Міс” передала минулорічна переможниця Олеся Стефанко, яка стала “Першою віце-Міс Всесвіт 2011”.

Протягом кількох тижнів Анастасія Чернова має пошити національний костюм та удосконалити англійську, адже вже за два місяця відбудеться фінал “Міс Всесвіт-2012”, який цього разу пройде у США.

Джерело: 24 канал.

Залишити відповідь

Next Post

Як на Золочівщині відзначали 70 років УПА (відео)

З проголошенням незалежності України відходить у забуття чужа, перекручена радянськими окупантами історія нашої нації. Роман Шухевич, Степан Бандера, Євген Коновалець – ось імена справжніх героїв, життя і боротьба яких завжди буде прикладом для наслідування майбутнім поколінням українців. З 2005 року в Україні офіційно святкують річницю створення УПА, а 2012 рік […]