Українцям перестали видавати візи в Італію

Візи перестали видавати через надмірне збільшення кількості заявок.
Консульство Італії призупинило видачу туристичних та бізнес-віз громадянам України. Повідомляє ТСН.

“У зв’язку з розпорядженням Консульства Італії, через надмірне збільшення кількості заявок, запис і прийом документів на отримання туристичної візи припинені. Запис на подачу документів на бізнес-візу можливий з 23 липня”, – повідомили у візовому центрі Італії в Києві.

У візовому центрі сказали, що не володіють інформацією про кількість видаваних консульством туристичних та ділових віз: “Записатися на отримання візи можна, але запис ведеться на серпень”.

Cписок країн, куди українці можуть їздити без віз строком до 30 діб, з 1 серпня поповнить Туреччина. Зараз в цьому списку значаться: Боснія і Герцеговина, Сербія, Чорногорія, Туніс (за наявності туристичного ваучера), Бруней, Малайзія, Палау і Сейшельські острови.

Джерело: ТСН.

Залишити відповідь

Next Post

Турнірна таблиця Першої ліги ФФЗ "Колос" Золочівського районного чемпіонату 2012 року

У неділю, 15 липня 2012 року,  були розіграні останні матчі першого кола Золочівського районного чемпіонату, результати матчів:  9-тур. 15 липня 1. “Ватра” /с.Золочівка/  – “Золота Липа” /с.Ремезівці/                1:0   2. ФК “Рубін” /с.Зозулі/  – “Нова” /с.Червоне/                                0:0 3. “Промінь”  /с.Гончарівка/ – “Форвард” /с.Струтин/            […]