Українців мотивує працювати почуття відповідальності

Для того, щоб з’ясувати  яким чином українці намагаються організовувати свій час і зусилля так, щоб працювати продуктивно протягом усього дня і тижня портал Работа.ua провів опитування.

Третина респондентів, що взяли участь в опитуванні, однозначно відповіли, що їм вдається зберігати однакову зібраність і активність протягом усього тижня. Ще одній третині швидше вдається це робити.

З’ясувалося, що високий рівень працездатності зберігається українцями-трудоголіками через високу відповідальності за вироблену діяльність (53%), великі обсяги роботи (36%) і мотивуюча заробітна плата (24%). Суворе керівництво мотивує українців активно працювати лише в 7% випадків.

У тих, кому не вдається однаково продуктивно працювати протягом усього робочого дня і всього робочого тижня, найбільш продуктивними є ранкові години з 9 до 11 (44%). Третина респондентів вважають, що можуть налаштуватися на серйозний лад ближче до обіднього часу. У 26% беруться за складні доручення до восьмої вечора, а 20% і зовсім до дванадцятої ночі.

Українці вважають, що найбільш завантаженими днями тижня є вівторок та середа, найменш завантаженими – п’ятниця і субота, що суперечить існуючому в пострадянському суспільстві стереотипу, що «понеділок – день важкий“.

За даними дослідження, чверть українців заявили, посилаючись на власний досвід, що звертатися до керівництва компанії з ініціативами воліють як у першій, так і в другій половині дня, однак лише 7% респондентів ризикне звернутися до керівника з проханням з раннього ранку або в обідній час .

Вибірка в даному дослідженні склала 967 респондентів з усієї України, на основі бази користувачів порталу.

За матеріалами: Корреспондент.biz

Залишити відповідь

Next Post

Управління праці та соціального захисту населення

Управління праці та соціального захисту населення Золочівської райдержадміністрації вул. Пачовського, 7, м. Золочів, 80700 Поділіться цим у соцмережах: