Українці в Італії скаржаться, що їхні мікроавтобуси штрафують

policiaСвітовий конгрес українців у листі до прем’єр-міністра Італії Енріко Летта попросив вирішити проблеми довкола українських мікроавтобусів, які здійснюють перевезення між Україною та Італією.

Про це ZAXID.NET повідомили у прес-центрі Світового конгресу українців (СКУ).

Таким чином СКУ підтримав звернення Християнського товариства українців у Італії щодо згадної проблеми.

Справа в тому, італійська поліція зупиняє мікроавтобуси з України, штрафує водіїв на понад 4 тис євро та навіть арештовує мікроавтобуси на тій підставі, що вони не мають транспортних ліцензій.

Як йдеться у листі до італійського прем’єра, для багатьох українських громадян, які законно проживають в Італії, ці мікроавтобуси є єдиним зв’язком з їхніми рідними в Україні.

«Вони одні надають доступне транспортне обслуговування пасажирів та посилок. Без мікроавтобусів ці українські громадяни в Італії будуть фізично відокремлені від своїх родин в Україні, багато з яких розраховують на них у своєму повсякденному існуванні. Вантажі, які перевозяться до членів сімей, мають гуманітарний характер і не повинні вважатись комерційними, оскільки вони не призначені для перепродажу», – пише президент СКУ Євген Чолій до Енріко Летти.

Президент СКУ закликав прем’єра Італії подбати про проведення зустрічей між високопосадовцями італійського уряду та провідниками Християнського товариства українців у Італії, щоб знайти розумне і практичне розв’язання. Крім того, поки таке рішення не знайдено, СКУ просить ввести мораторій на стягнення штрафів з мікроавтобусів із України.

Як повідомляв ZAXID.NET, за перше півріччя 2013 року заробітчани привезли в Україну $2,2 млрд

Джерело: ZAXID.NET


Залишити відповідь

Next Post

До смерті побив односельця

У Львівській області 18-річний житель Золочівського району до смерті побив 46-річного односельця. Чоловік від отриманих травм помер. Про це ZAXID.NET повідомили у відділі зв’язків з громадськістю ГУ МВС України у Львівській області. Труп чоловіка виявили односельці на подвір’ї власного будинку. Правоохоронці з’ясували, що 14 листопада, близько першої години ночі, поблизу […]