Українці матимуть безкоштовні довгострокові польські візи

Довгострокові візи для українців, які мають намір перебувати в Польщі більше трьох місяців, але не більше року, з 15 вересня будуть оформлятися безкоштовно.

Громадяни України зможуть отримувати безкоштовні польські візи з 15 вересня, саме тоді набуває чинності угода з Польщею про скасування плати за оформлення національних (тобто терміном дії більше трьох місяців) віз.

Про це в своєму Twitter написав міністр закордонних справ Костянтин Грищенко.

«Так що ці візи будуть безкоштовними. У 2011 їх видали десь 200 тис. За 20 євро за візу економія для українців близько 4 млн євро на рік», – повідомив міністр.

Нагадаємо, угода про скасування оплати за національні польські візи була підписана 6 червня.

Угодою про скасування плати за національні візи передбачалося безкоштовне оформлення довгострокових віз для українців, які мають намір перебувати в Польщі більше трьох місяців, але не більше одного року.

Нагадаємо, що українці очолили список іноземців за кількістю отриманих дозволів на легальне перебування у Польщі, випередивши в’єтнамців.

Джерело: ZN,UA

Залишити відповідь

Next Post

Як на Золочівському замку 100 років Пласту відзначали (відео)

Розпалити вогонь з одного сірника, побудувати хату з підручних матеріалів, чи надати першу медичну допомогу – це не тільки ті речі, які повинен робити кожен Пластун. Скаутські премудрості вони вивчають протягом усього року. Однак справжнє життя розпочинається влітку коли стартує сезон літніх таборувань. Скаутська організація найстарша в Україні, цього року […]