Український 3D-мультфільм про Кожум’яку зацікавив іноземців

Перший український повнометражний мультфільм у 3D-форматі “Микита Кожум’яка” зацікавив кінодистриб’юторів зі США, Німеччини та Іспанії.

Про це розповів продюсер анімаційної стрічки Дмитро Белінський, інформує ТСН. Роботу було представлено на кіноринку під час Каннського фестивалю.

“Ми зараз на стадії переговорів. Вони вивчають наш проект, ми приглядаємося до них. Проект настільки сподобався американцям, що вони запропонували співфінансувати продовження фільму, “Микиту Кожум’яку-2″, і взяти його у прокат”, – розповів Белінський.

За словами продюсер, українська стрічка абсолютно відрізнятиметься від російських мультфільмів богатирського циклу. “За глибиною і масштабністю його швидше можна зрівняти з “Гаррі Потером”, – вважає він. Белінський також повідомив, що бюджет картини складає більше 5 млн.

Джерело: ТСН.

Залишити відповідь

Next Post

У Золочів завітав Роман Лубківський

26 червня у Золочівському районному Народному домі  відбулася зустріч працівників народних домів та бібліотек району з поетом, письменником, лауреатом Шевченківької премії Романом Мар’яновичем Лубківським.  На зустрічі були присутні голова РДА Ярослав Окрепкий, заступник голови Роман Сухецький та начальник відділу культури Микола Решітник. Роман Мар’янович Лубківський признався присутнім, що особливо любить […]