Українські студенти почали створювати “армію майбутнього” з роботів (відео)

robotСтуденти політехніки працюють над створенням роботів, яких можна було б відправляти на війну замість людей.
Хоч на часі, про стовідсоткове заміщення солдатів роботами мова не йде, проте, на думку українських студентів, ця ідея варта поширення, йдеться в сюжеті “Новин 2+2”.
Так, першокурсник вінницької політехніки Дмитро продемонстрував журналістам розроблену ним систему навігації та позиціонування. Пристрій обробляє дані та сповіщає про вектори загроз.
За словами Дмитра, робот споживає мало енергії, а головне – працює автономно, тобто ефективний в умовах відсутності інтернету. Винахід, переконаний хлопець, підходить і для військових.
Дмитро говорить, що створив робота для антитерористичних операцій, хоча й наголошує, що в його руках поки що лише прототип. Проте, уже й він може переїхати з однієї в іншу точку, оминаючи перешкоди, з точністю в півметра. Повідомляє ТСН.


Залишити відповідь

Next Post

Змінені розміри ЄСВ для осіб, що бажають брати участь в добровільному соціальному страхуванні

З 1 травня 2014 року для осіб, які виявили бажання брати участь в одному з видів загальнообов’язкового державного соціального страхування, змінено розмір єдиного внеску. Це стосується категорії осіб, зазначених в абзацах третьому – п’ятому частини першої статті 10 Закону України від 08.07.2010р. №2464 „Про збір та облік єдиного внеску на […]