Українські програмісти випустили гру “Євромайдан”

evromВона присвячена масовим протестам, які почалися в Україні в кінці листопада 2013 року

Про це повідомляє Ain.ua, яку можна переглянути за наступним посиланням.

Грати в “Євромайдан” можна на мобільних пристроях під управлінням Android і iOS. Також створена браузерна версія за технологією Flash.

Суть гри полягає в тому, щоб об’єднати три і більше однакових елементи в горизонтальну або вертикальну лінію. Головними героями гри стали “Беркут”, внутрішні війська, “тітушкі”, ялинка і “бімба”.

Бонуси можна заробити, об’єднуючи елементи з символікою Євросоюзу, України, стрічки єднання, козака з бандурою і прапором України.

Раніше було створено список із найперспективніших українських стартапів, серед яких: робот, який розважає домашніх улюбленців Petcube, “розумні рукавички” EnableTalk, які перетворюють рухи рук на текст і голос, спалах для смартфонів iblazr, мобільний додаток для побачень Pure та інші.

Джерело: Еспресо.TV


Залишити відповідь

Next Post

БІЛЬШІСТЬ ПРОГОЛОСУВАЛА ЗА БЮДЖЕТ-2014 без обговорення (відео)

Верховна Рада проголосувала за Держбюджет на 2014 рік. За проголосували 249 депутатів. Засідання відкрив перший віце-спікер Ігор Калєтнік. Перед цим він зазначив, що через дії опозиції голосування за бюджет відбудеться без обговорення. “Депутати від опозиції унеможливлюють розгляд проекту Бюджету згідно з регламентом. Депутати перешкоджають розгляд питання, блокують трибуну, перешкоджають роботі […]