Українські атлети встановили 60 рекордів на Паралімпіаді

 У Лондоні на Паралімпійських Іграх українські атлети встановили 60 рекордів: 12 рекордів світу, 32 рекорди Європи та 16 паралімпійських рекордів.

Про це повідомив голова Державної служби молоді та спорту України Равіль Сафіуллін.

Спортсмени продемонстрували високі результати у багатьох видах спорту, а в дзюдо, академічному веслуванні, волейболі сидячи (жінки) та плаванні увійшли до трійки лідерів змагань.

Кращими серед спортсменів нашої збірної стали Наталя Прологаєва, яка здобула 3 золоті та 1 срібну нагороди у плаванні, Максим Веракса, який здобув 3 золоті та 1 бронзову нагороди у плаванні, Євгеній Богодайко, який виборов 2 золоті та 2 срібні нагороди у плаванні, Роман Павлик  – 2 золоті та 2 бронзові, нагороди у легкій атлетиці та Юрій Царук – 2 золоті нагороди у легкій атлетиці.

Джерело: 24 канал

Читайте також: Збірна України посіла четверте місце на Паралімпіаді

Залишити відповідь

Next Post

В Росії львів’ян назвали націоналістами

Російське телебачення прибрехало про львівський посібник з історії для п’ятих класів. У майже шестихвилинному сюжеті розповіли, неправдиві факти про УПА та згадали про посібник з історії, написаний та виданий у Львові. Мовляв, з дітей у школі готують націоналістів. Автори та видавці книжки заявили: дізнавшись про підручник від російських журналістів, ним […]