Українки їдуть народжувати за кордоном заради чужого громадянства та кращого сервісу

vagitnistУсе більше українок виїжджають за кордон, аби народити дитину в чужій країні. У компаніях, що пропонують послуги з організації таких пологів, стверджують, що кількість їхніх клієнток за останній рік збільшилася на 15%.
Найпопулярніші напрямки серед породіль – США, Канада та країни Азії.
“Дитина, народжена в США, автоматично стає американцем. Вирішувати, громадянином якої країни їй бути, і претендувати на громадянство батьків він може після 18-21 року”, – пояснив “Сегодня” представник компанії, що організовує “бебі-тури”. Повідомляє ТСН.
Водночас, жінка, яка народила за кордоном, так само має право на отримання допомоги на дитину в Україні.
Платити за “бебі-вояж” українки готові багато. У компаніях говорять, що ціна такої поїздки стартує від $ 15 тис. Однак самі породіллі стверджують, що цю суму можна зменшити вдвічі, якщо зайнятися організацією самостійно.
“Ми жили у знайомих, клініку знайшли самі. У результаті пологи в Чикаго нам обійшлися в $ 7 тис.”, – розповіла Ольга з Дніпропетровська.
А для того, щоб ввести в оману співробітників авіакомпаній, багато з яких забороняють перельоти після 30-го тижня вагітності, жінки маскують живіт під балахонами.
Ті мами, яких влаштовує громадянство України, їдуть за кордон народжувати заради більш високої якості медобслуговування.
“Я народжувала первістка в Тунісі, тому що там якісний сервіс і дешеве життя – за пологи заплатила $ 5 тис. А ще тому, що там було тепло (я народжувала в січні) і екзотично”, – розповіла Аліса з Києва.
Також українки з задоволенням вибирають для цих цілей Ізраїль і Туреччину. Пологи тут коштують близько $ 3 тис.
Найбільше за пологи українкам доводиться платити в Швейцарії та Франції – від $ 16-20 тис. Пологи в Канаді обійдуться батькам у $ 15 тис. через канадське громадянство. А пологи в Німеччині – близько $ 9 тис.
Як повідомлялося раніше, українки стають сурогатними матусями за $ 17 тисяч та мріють народити для іноземця.
Джерело: ТСН.


Залишити відповідь

Next Post

У світі частішають захворювання, спричинені шкідливими звичками

У світі частішають випадки захворювань, спричинених «ризикованою поведінкою» індивідуумів, йдеться у звіті, підготовленому Світовим банком. Аналітики вказують на те, що мова йде переважно про країни, що розвиваються, де громадяни особливо зловживають курінням, алкоголем, наркотиками і незахищеним сексом. В особливу зону ризику Світовий банк зарахував курців та людей, які зловживають дієтами. […]