Україна світовий лідер за якістю інтернет-підключення

Україна вийшла на перше місце серед країн світу за якістю інтернет-підключення, обійшовши США, Британію та інші країни. Згідно з даними рейтингу Netindex, станом на березень 2012 року, показник якості доступу до інтернету в України становив 87,54, а в Росії, яка посіла другу сходинку – 87,02. Дані рейтингу були отримані на базі мільйонів тестів від Pingtest. Втім, до десятки країн з найбільшою швидкістю завантаження цього року, на відміну від минулого, Україна не увійшла.
За показником download Україна опинились на 28-му місці (14,55 Mbps), а за upload – на 15-му (9,86 Mbps). Лідерами в останніх двох категоріях стали Литва (31,69 Mbps) та Південна Корея (27,99 Mbps).

За матеріалами: ТСН.

Залишити відповідь

Next Post

Храм Гробу Господнього в Єрусалимі можна відвідати віртуально

“Відвідування” храму Гробу Господнього в Єрусалимі вперше стало можливим у віртуальному режимі. “Побувати” у ньому й почути коментарі на англійській, італійській, іспанській і французькій мовах можна, зайшовши на його сайт. Ідея організувати інтернет-паломництво народилася в ченців-францисканців, яким Ватиканом доручене піклування про храми Святої Землі. Вони мають намір також вперше транслювати […]