Україна скликає екстренне засідання з НАТО

natoУ зв’язку з загостренням безпекової ситуації на сході України, насамперед у Маріуполі, українська сторона ініціює скликання термінового засідання Комісії Україна-НАТО для обговорення ситуації та подальших дій. Пише Європейська правда.

Про це кореспонденту Європейської правди повідомили в неділю в постійному представництві України при НАТО.

“Місія України при НАТО активувала механізм кризових консультацій з Альянсом відповідно до Хартії про особливе партнерство між Україною та НАТО” – заявив Європейській правді заступник голови місії Єгор Божок.

“Глава Місії України при НАТО Ігор Долгов ініціював перед генсекретарем НАТО скликання термінового засідання Комісії Україна-НАТО для обговорення ситуації та подальших дій” – додав він.

Проведення засідання очікується в понеділок 26 січня.

Як повідомляється, між Місією України при НАТО та офісом генерального секретаря альянсу, політичними та військовими органами організації, постійними представництвами союзників в штаб-квартирі НАТО йде активний обмін інформацією щодо останнього розвитку подій.

Як відомо, генсек НАТО в суботу виступив з заявою, в якій зазначив, що наступальні дії бойовиків на Донбасі підтримують російські війська і закликав Росію припинити військову, політичну та фінансову підтримку сепаратистів, та припинити дестабілізацію ситуації в Україні.

Джерело: Європейська правда.


Залишити відповідь

Next Post

Діти за мир, за єдину Україну

День Соборності України — це особливе свято, покликане нагадати нам: в якому б куточку України ми не мешкали, якою б мовою не спілкувалися, яких релігійних або політичних переконань не дотримувалися, наші серця об’єднані любов`ю до України! 22 січня Вороняцька ЗОШ І-ІІІ ступенів відсвяткувала День Соборності України. Усі вчителі, учні прийшли […]