Україна подасть позов до Росії на 1 трильйон гривень за анексію Криму

pozov do suduУкраїна позиватиметься до Російської Федерації на суму понад 1 трильйон гривень за незаконне захоплення і пограбування України.

Про це прем’єр Арсеній Яценюк розповів у вівторок у парламенті, відповідаючи на запитання депутатів. Пише Українська правда.

“Україна розпочала процес, Генеральною прокуратурою розпочато розслідування. І в рамках кримінальної справи український уряд подає позов на суму більше ніж 1 трлн грн”, – заявив Яценюк.

“Проблеми лежать у міжнародній правовій площині. Не так багато є опцій, куди подати в суд. Але, не розкриваючи всі юридичні деталі: ми використовуємо всі можливі і законні методи для того, щоб притягнути РФ до суду” , – додає він.

За словами прем’єра, Україна вже подала 2 позови до Європейського суду з прав людини безпосередньо щодо анексії Криму і відповідальності РФ перед Україною.

“Ми готуємо додатково інші позови – в тому числі, і до органів державної влади і управління Росії за незаконне захоплення і пограбування України. За це треба буде відповідати. Ми усвідомлюємо, що такі судові процеси не проходять за місяць, але такі процеси будуть мати результат” , – упевнений Яценюк.Як відомо, міністр юстиції Павло Петренко розповів, що загальний розрахунок збитків України від анексії Криму вже складає 17 томів і понад один трильйон гривень.

“На сьогодні сума збитків складає 1 трильйон 80 мільярдів гривень. У зв’язку з обмеженням права користування об’єктами, майном та корисними копалинами, ця сума і надалі зростатиме”, – заявив міністр.

Джерело: Українська правда


0 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Залишити відповідь

Next Post

Виникла потреба терміново виготовити копії ключів?

ЯКІСНО, БЕЗПЕЧНО, ШВИДКО І НЕДОРОГО! В нашій майстерні, виготовлення дублікатів ключів здійснюється кваліфікованими спеціалістами на новітньому обладнанні із використанням оригінальних заготовок для ключів виробництва провідних світових фірм. Це запорука якості виконання! Вам запропонують виготовити не тільки дублікати механічних ключів, а й зробити копію безконтактних карток доступу, а також виготовити автомобільні […]