Україна оголосила 14 російських артистів персонами нон ґрата – Мінкультури

nonПерсонами нон-ґрата оголосила Україна 14 російських діячів культури. 

Про це йдеться у заяві Міністерства культури щодо виступів діячів культури, які відверто підтримують російську агресію щодо України. Санкції введено за антиукраїнську позицію.

Повний список осіб, які потрапили під санкції не оголошується, оскільки про такий свій статус люди мають дізнаватися безпосередньо у момент спроби перетину кордону.

«Утім, заяви та дії деяких «митців» ми не можемо залишати поза увагою. Так, своє справжнє відношення показав днями Йосиф Кобзон, виступивши з концертом на окупованому бойовиками Донбасі…Його вчорашній візит на українські території, окуповані проросійськими терористами, його відверта підтримка їх дій та заяви, з цим пов’язані – є абсолютно ганебним», – наголосили у відомстві.

Окрім того, до списку потрапили Іван Охлобистін та гуморист Михайло Задорнов.

Джерело: Громадське телебачення.


Залишити відповідь

Next Post

Результати голосування на виборчих дільницях 123 округу

Результати голосування на виборчих дільницях одномандатного виборчого округу №123 (місто Новий Розділ, Золочівський, Миколаївський та Перемишлянський райони). Cтаном на: 29.10.2014 14:45:42.  Опрацьованих 100 % протоколів. Дані з сайту ЦВК.  Інформація буде оновлюватися по ходу обробки протоколів. Поділіться цим у соцмережах: