Українці визначились з фаворитами на місцевих виборах

«За майбутнє» − єдина політична сила, яка продемонструвала позитивну динаміку підтримки за останні тижні серед партій, що долають 5%-й бар’єр.
Такі дані оприлюднила соціологічна група «Рейтинг» за результатами дослідження, проведеного 25-28 вересня.
У порівнянні з попереднім дослідженням, проведеним тиждень тому, підтримка партії «ЗА МАЙБУТНЄ» зросла з 5,8% до 6,2% серед тих, хто визначився і збирається голосувати. Мова йде про так званий агрегований рейтинг, який є середнім рейтингом по всіх областях України.
Решта партій, які долають 5%-й бар’єр, навпаки продемонстрували зниження підтримки. Так, провладна партія «Слуга народу» продовжує втрачати рейтинги та підтримку у населення. Суттєво не змінились результати «Європейської Солідарності» та «Батьківщини».
Більшість опитаних (60-70%) вважають, що для партій на місцевому рівні більш важливо мати сильного місцевого лідера, ніж відомого національного, досвідчених політиків, ніж «нові обличчя», хорошу команду, ніж сильного лідера.
59% вважають, що для партії на місцевому рівні важливіші соціально-економічні ініціативи, ніж ідеологічна позиція (14%).
У дослідженні взяли участь громадяни України віком від 18 років у всіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Вибірка репрезентативна за віком, статтю і типом поселення. Вибіркова сукупність: 5000 респондентів. Метод опитування: CATI (computer-assisted telephone interviews – телефонні інтерв’ю з використанням комп’ютера, на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Помилка репрезентативності дослідження: не більше 1,4%. Терміни проведення: 25-28 вересня 2020 р.
Тарас Подвірний

Next Post

Вітання для Ольги Наливайко

Ольгу Наливайко з 25-річчям вітає вся її родина. Чарівну і приголомшливу дівчину вітаємо з 25-річчям, з ювілеєм молодості і краси. Бажаємо світлих надій, щирої радості, взаємної любові, неземного щастя і великого успіху на життєвому обрії. Бажаємо благополуччя та достатку в домі, доброти душі і пишноти в усьому. Хай кожна мить […]