Український студент готує до запуску лінію з переробки опалого листя на папір

В Україні може розпочатися виробництво eco-friendly паперу з опалого листя. Цю технологію запропонував український школяр, а нині студент КНУ ім. Т. Шевченка Валентин Фречка. Про це повідомляють у Міністерстві освіти і науки України.

““Є два найважливіших дні у твоєму житті: день, коли ти з’явився на світ, і день, коли ти зрозумів навіщо”.

Із сльозами радості, поспішаю Вам повідомити, що технологія виготовлення паперу із опалого листя RE-leaf, успішно пройшла випробовування на спеціалізованому обладнанні по виготовленню паперу і зараз, гордо та впевнено можу сказати: «Так, Вона працює в масштабних умовах…».

Сьогодні, разом із провідними спеціалістами у сфері целюлозно-паперової індустрії, було проведено завершальні етапи пілотного тестування технології RE-leaf. Ми підтвердили ефективність використання листя як замінника деревини. Ми виготовили папір на спеціалізованому обладнанні, яке показало, що папір і справді якісний. А ще ми зрозуміли, що ми не ідеальні, і що ми повинні здійснити ще низку робіт для удосокналення технології, але саме у цьому і полягає кайф, який я відчуваю – це робити щось глобальне, інноваційне і працююче.

Я щиросердечно дякую усім рідним, друзям, партнерам, колегам, українцям та світовій спільності за підтримку та віру у майбутнє проєкту, а особливо Василий Биденко, за поради, та передачу досвіду, навичок.
Ми працюємо, ми рухаємося далі, і невдовзі ми заговоримо про першу лінію у світі по переробці опалого листя на паперову продукцію.

To be continued… .” – написав Валентин Фречка у Фейсбук.

Нагадуємо, що раніше Валентин Фречка завдяки своєму проєкту здобув «золото» на Міжнародній олімпіаді з екології в Кенії, Олімпіаді геніїв у США, а також став фіналістом фестивалю інновацій МОН.

Next Post

У Золочеві відкривається магазин «Тортіно»

Вас цікавить кондитерський інвентар і сировина? Тоді Вам до нас, 22 вересня, о 12:00 запрошуємо кондитерів та любителів кондитерського мистецтва на відкриття нового магазину «Тортіно» у м.Золочів, за адресою вул. Січових Стрільців, 15. Пропонуємо для Вас: Широкий асортимент кондитерської сировини: шоколадна (кондитерська) глазур, натуральний шоколад, суміші для випікання, дріжджі, вершки, какао, […]