Україна повернула з російського полону ще 90 Захисників

Україна повернула з російського полону ще 90 Захисників, повідомляє Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими.

“Завдяки зусиллям Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими, за дорученням Президента України, сьогодні вдалося повернути з російської неволі ще 90 Захисників. На рідну землю повернулися зокрема 32 нацгвардійця, 18 прикордонників, 17 представників Військово-морських Сил, 15 бійців ЗСУ та 8 тероборонівців. Зокрема, вдалося повернути 59 Оборонців Маріуполя, з них 52 бійця, що вийшли з “Азовсталі”. З полону визволено 5 нацгвардійців, які охороняли ЧАЕС. Загалом додому повертаються українці, захоплені в полон на Херсонському, Донецькому, Харківському, Запорізькому та Луганському напрямках. За активну допомогу у звільненні українських військових з російського полону висловлюємо окрему подяку Об’єднаним Арабським Еміратам. Координаційний штаб продовжує операцію з повернення українських громадян, інформація оновлюється”, – йдеться у повідомленні Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими.

Next Post

Вітання для Ольги Гулик

Шановна Ольга!З нагоди Вашого дня народження вся наша велика і дружня родина висловлює Вам найтепліші та найщиріші побажання.Ми всі – дочка Таня з чоловіком Богданом, внук Максимко, син Роман, мама Ліда, тато Роман, брат Ігор і братова Наталя – бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, невичерпної енергії та гарного настрою на […]
Вітання