Україна повернула тіла ще 84 полеглих захисників

Сьогодні відбулася репатріація тіл загиблих українських військовослужбовців із тимчасово окупованих територій України (ТОТ). Таким чином вдалося повернути тіла ще 84 оборонців. Про це інформує Мінреінтеграції.

“Репатріація тіл із ТОТ відбулася за сприяння Мінреінтеграції, Уповноваженого зі зниклих безвісти у співпраці з Об’єднаним центром при СБУ, ЦВС ЗСУ, іншими силовими структурами, відомствами та міжнародними організаціями. Зазначимо, що передача тіл загиблих військових здійснюється відповідно до норм Женевських конвенцій. Тіла наших захисників після ідентифікації будуть передані їхнім рідним для гідного поховання”, – інформує Мінреінтеграції.

Нагадаємо, працює гаряча лінія Уповноваженого зі зниклих безвісти: 0 800 339 247. У вихідні повідомлення приймаються у Viber і Telegram за номером: (095) 896-04-21.

Next Post

Вітання для Дениса Ратушного

Святкує ювілей – 1 рочок Денис Ратушний. Дорогого похресника вітає хрещена мама Наталя з сім’єю.Виповнився рік дитиніРадість всій родиніЗ цим ми хочемо привітатиІ Денису побажати:Здоров’ячка міцненькогоСонечка ясненького.Хай росте нам всім на втіху,В домі буде море сміху,Щоб зубки скоро вилізалиРідним спати не мішали,Щоб ангелики кружляли,Від всіх бід охороняли! Поділіться цим у […]