Україна повернула тіла 254 полеглих Оборонців

За результатами репатріаційних заходів в Україну повернули 254 полеглих Оборонців, повідомляє Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими.

“Зокрема вдалося репатріювати тіла 221 Захисника, що воювали на Донецькому напрямку, 25 полеглих воїнів на Запорізькому напрямку, 4 полеглих Оборонця з Луганського напрямку та 4 загиблих воїна, тіла яких передані з моргів на території рф.
Репатріація тіл відбулася за сприяння Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими, Мінреінтеграції, Уповноваженого зі зниклих безвісти у співпраці з Об’єднаним центром при СБУ, ЦВС ЗСУ, іншими силовими структурами, відомствами та міжнародними організаціями.
Збройні Сили України перевезуть репатрійовані тіла та останки до визначених державних установ. Представники правоохоронних органів та судово-медичні експерти встановлять особи загиблих.
Після ідентифікації тіла наших Оборонців передадуть родинам для гідного поховання”, – повідомляє Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими.

Next Post

СБУ затримала чиновника Хмельницької міськради, який почав працювати на фсб рф

Контррозвідка Служби безпеки затримала керівника одного з відділів Хмельницької міськради, який працював на фсб, про це повідомляє кореспондент “Золочів.нет” з посиланням на СБУ. “За вказівкою окупантів чиновник збирав інформацію про пункти дислокації та місця проживання українських військовослужбовців на території регіону. Найбільше ворога цікавили розвіддані про підрозділи СБУ та Сил спеціальних […]
СБУ