Ухвалено програму подолання пияцтва і алкоголізму Львівською обласною радою

11 липня 2011 року на сесії Львівської обласної ради депутати підтримали Комплексну програму профілактики і запобігання поширенню пияцтва та алкоголізму серед населення Львівської області на 2011 – 2013 роки. За це рішення проголосувало 77 депутатів із 98 зареєстрованих на сесії.

Головними напрямами програми є об’єднання та координація зусиль органів влади, всіх зацікавлених служб, організацій, громадських об’єднань у профілактичній та виховній роботі в боротьбі з поширенням асоціальних проявів, шкідливих звичок серед населення області, особливо серед груп ризику, дітей, підлітків, молоді, створення в області комплексної системи заходів щодо формування здорового способу життя, вирішення питань профілактики та лікування, соціальної і медичної реабілітації. Програма передбачає забезпечення стабільного функціонування мережі територіальних наркологічних закладів, забезпечення контролю за виконанням законодавства України, спрямованого на запобігання керуванню транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння.
Найближчими завданнями програми є створення інформаційної системи і забезпечення постійного моніторингу та обліку розповсюдження пияцтва й алкоголізму в області, цільове спрямування дій правоохоронних органів щодо виключення можливостей незаконного обігу алкогольних напоїв, припинення діяльності угруповань та окремих осіб, що діють на ринку алкоголю, дійові та рішучі заходи у випадках виявлення порушень законодавства щодо дотримання порядку продажу алкогольних виробів. Програма також має на меті забезпечення можливостей для дітей та молоді використовувати свій вільний час для формування здорового способу життя, занять фізичною культурою, спортом, творчою діяльністю.
Передбачено залучення коштів місцевих виробників алкогольних і тютюнових виробів для виконання окремих завдань цієї програми. Фінансове забезпечення програми відбувається відповідно до законодавства коштом державного, обласного бюджету, а також інших джерел, не заборонених законодавством.

За матеріалами: Львівської обласної ради

Залишити відповідь

Next Post

Львівська обласна рада хоче повернути Шашкевича до шкільної програми

Депутати Львівської обласної ради вимагають повернути до шкільної програми з української літератури вивчення життя та творчості загальновизнаного будителя Галичини Маркіяна Шашкевича. Про це йдеться у зверненні, яке виголосила на сесії Львівської обласної ради 11 липня 2011 року заступник голови комісії освіти і науки Ірина Фаріон і яке підтримав 71 депутат. […]