Учні Золочівської музичної школи успішно виступили на Міжнародному конкурсі

З 29 квітня по 3 травня 2017 р. в м.Дрогобич відбувся Х Міжнародний конкурс баяністів-акордеоністів “PERPETUUM MOBILE”. В цьому конкурсі брали участь учні Золочівської музичної школи. Серед них учень 6 класу Волошин Олег (викладач Федицький Р.В.), учень 5 класу Нечвид Семен (викладач Осташевська Г.П..) і учень 6 класу Вовк Назар (викладач Осташевська Г.П..)

Учні Волошин Олег та Ничвид Семен виступали в І-й віковій категорії (13-15 років) і були нагороджені дипломами ІІ ступеня. В цьому конкурсі брав участь дует у складі: Ничвид Семен та Вовк Назар, які виступили в категорії ансамблі баяністів-акордеоністів, нагороджені дипломом ІІ ступеня.

Професійне журі, яке складалося з 19 чоловік, високо оцінило майстерну гру юних музикантів.

Залишити відповідь

Next Post

Чи враховуються суми середнього заробітку при забезпеченні мінімального розміру зарплати?

Мінсоцполітики України листом від 21.03.2017 №791/0/101-17/282 надано роз’яснення щодо обліку виплат до мінімальної заробітної плати. Зокрема, заробітна плата – це грошова винагорода, яку за трудовим договором роботодавець виплачує працівникові за виконану ним роботу. Її розмір за повністю виконану місячну (годинну) норму праці не може бути нижчим за розмір мінімальної заробітної […]