Учні Золочівського професійного ліцею зібрали дарунки для воїнів АТО

ato«Ми живі, поки ви про нас пам’ятаєте. Якщо ви забудете про нас, то спочатку помре тіло, а тоді вже і душа,» – так говорить один із українських воїнів-захисників у журналістському репортажі.
Так… ми пам’ятаємо про наших захисників завжди… і тоді, коли вкладаємося у тепле ліжечко вночі, а наші воїни цілодобово в дощ і в сніг, у вітри і в морози стоять на варті нашого спокою. Коли трошки змерзаємо у зимову непогоду чи смачно обідаємо вдома – а як вони там? Хочеться хоч якось передати тепло своїх душ і сердець туди – на передову, де кожен день сповнений небезпеки. Ми з нетерпінням чекаємо Новорічних і Різдвяних свят, а також хочемо, щоб відчуття свята було і в наших вояків, хочемо, щоб вони відчували, що ми завжди в думках і молитвах з atoними. Тому, об’єднані спільними прагненнями, ми – учні груп № 17 і 18 Золочівського професійного ліцею – зібрали невеличкі дарунки для наших воїнів-захисників у зоні АТО (чай, кава, печиво, цукерки…і, навіть, цигарки). Також виготовили листівки-обереги з теплими словами підтримки та привітань для наших вояків і сплели символічні жовто-блакитні фенечки на зап’ястя. Знаємо, що завдяки волонтерському руху Золочівшини наш пакуночок позитиву дістався передової у с. Піски на Донеччині. Хочемо, щоби таких невеличких доброчинних акцій серед учнівської молоді ставало більше. Давайте об’єднувати свої зусилля для здійснення добрих справ, а на сьогодні – давайте будемо хоч маленькою частинкою волонтерської підтримки наших воїнів. Адже, тільки сильний тил може забезпечити перемогу. Миру нам всім, єдності і перемоги!
Болюбаш Христина (учениця гр. № 18 ЗПЛ)


Залишити відповідь

Next Post

Вихованка Золочівського ЦДЮТ одна з переможців Всеукраїнського конкурсу «Єдина країна» (відео)

У Незалежній асоціації банків України (НАБУ) у м. Київ, напередодні Нового року відбулось нагородження Переможців Всеукраїнського дитячого конкурсу малюнку та фотографії «Єдина країна», який оголосила Благодійна організація «Ліга Банків України» за підтримки Асоціації. Однією із переможців конкурсу «Єдина країна» стала вихованка Золочівського ЦДЮТ, арт-гуртка «Палітра» – Козич Юлія (9 років), […]