Учні Золочівського НВК взяли участь в фестивалі «Співдружність»

28 грудня 2017 року, в м.Зборів відбувся міжобласний фестиваль «Співдружність» в рамках проекту «Грай за права людини» організаторами якого стали Гарматюк Михайло Омельянович, учитель фізкультури Золочівського НВК, й учитель історії Зборівської гімназії Сухорибко Микола Іванович.
У товариських змаганнях взяли участь п’ятдесят учнів Золочівського НВК «Школа радості» – ДНЗ» та Зборівської державної української гімназії ім. Романа Завадовича, яких об’єднали у п’ять мішаних команд. Змагання відбувалися на п’яти локаціях, серед яких три були спортивні (комбіновані естафети та плетенка), де школярі продемонстрували свої фізичні вміння та спортивні навички, а дві – соціальні.
Оскільки фестиваль є частиною проекту «Граємо за права людини», спершу учасникам був запропонований до перегляду фільм, присвячений цій темі, а на локації «Людина в правовій державі» учасники мали змогу продемонструвати знання прав та обов’язків, розподіливши запропоновані твердження на чотири категорії: булінг, права людини, права дитини, обов’язки дитини.

Після завершення дійства всі учасники були нагороджені грамотами, а на згадку зробили спільне фото.
Особлива подяка висловлюється директорам освітніх закладів Сухецькій Я.Д. та Ковбасюк Я.Я., за підтримки яких і відбувся фестиваль.

Михайло Гарматюк