Учні ЦДЮТ стали переможцями Міжнародного литовсько-українського конкурсу

Sukmanovska OУ рамках Року дитячої творчості Українським державним центром позашкільної освіти за підтримки Міністерства освіти і науки України проведено ІІ Міжнародний литовсько-український конкурс дитячих малюнків і фотографій «Дружать діти на планеті».

Співорганізаторами конкурсу виступили Міністерство внутрішніх справ України, Міністерство молоді та спорту України, Міністерство освіти і науки Литовської Республіки, Посольство України в Литовській Республіці, Посольство Литовської Республіки в Україні, Литовський центр дітей і молоді, Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця».

Мета конкурсу – виявлення та підтримка талановитих дітей та молоді, утвердження та пропаганди здорового способу життя, запобігання негативним проявам у молодіжному середовищі, налагодження партнерських відносин між Україною та Литовською Республікою у галузях освіти і культури.

Учасниками масштабного заходу стали більш ніж 10 тис. юних митців, серед яких учні, вихованці позашкільних, загальноосвітніх і професійно-технічних навчальних закладів України та Литовської Республіки. На фінальний етап конкурсу м.Київ надійшло понад 3 тис. робіт.Sukmanovska M

На думку журі, роботи учасників конкурсу яскраво ілюструють готовність дітей і молоді брати активну участь в суспільному і культурному житті обох країн, бажання жити в безпечних країнах, бути здоровими й успішними.

Серед семи переможців із Львівщини є троє учнів ЦДЮТ м. Золочева:

У номінації «Я і моє здоров’я» – Олеся Сукмановська – I місце (керівник – Гевко Галина)
У номінації «Дружба наших країн» – Наталія Карабін – II місце (керівник – Кирилова Оксана)
У номінації «Дружба наших країн» – Марія Сукмановська – III місце (керівник – Гевко Галина)

Вітаємо переможців ІІ Міжнародного литовсько-українського конкурсу дитячих малюнків і фотографій «Дружать діти на планеті» та бажаємо нових творчих успіхів!

 За інформацією Міністерства освіти і науки України.

Залишити відповідь

Next Post

Відбудеться загальноміська толока

Шановні мешканці міста Золочева! В середу, 12 червня 2013 року, з 06.00 год. в міському парку відпочинку «Здоров’я», що на вул.М.Шашкевича відбудеться загальноміська толока (косовиця). Просимо всіх небайдужих чоловіків приєднатися до благоустрою території. З собою мати коси, граблі. Зробімо наше місто кращим! Поділіться цим у соцмережах: