Учні та вчителі Тростянецької ЗОШ І-ІІ ст. на спільній молитві

Кожен, мабуть, погодиться, що закінчення школи та отримання про це свідоцтва – дуже важливий крок у житті. Адже після цього – вибір власного шляху, який доведеться торувати самостійно.
12 червня 2013 року було започатковано нову чудову традицію. Учителі та учні Тростянецької ЗОШ І-ІІ ст., а також їхні батьки зустрілися не у стінах школи, а в храмі Успіння Пресвятої Богородиці. Саме там о.Ярослав відслужив молебень за цьогорічних випускників школи,  благословив їх і побажав їм зробити правильний вибір майбутньої професії та ніколи не забувати про Бога.
Після цього усі присутні поспішили до школи, на урочисту лінійку. Ведучі Корман Ольга та Сапужак Вікторія взяли слово й запросили на свято випускників: «А щоби подальша їхня дорога була щасливою та успішною, просимо їх пройти на нашу лінійку під вишитими рушниками, які в українців здавна були символом благополуччя». Під урочисті звуки маршу восьмеро дев`ятикласників зайняли свої місця. А ведучі продовжили: «Сьогодні наша школа нагадує дерево, від якого відірвалось 8 листочків. Нехай же доля не розкидає вас у буремному вихорі життя. Дружіть між собою, приходьте до школи, приводьте сюди своїх дітей. Завжди пам’ятайте: ви – наші вихованці. Вам тут завжди будуть раді, завжди вислухають, порадять, допоможуть. Почепіть свої листочки на наше символічне дерево». І ось уже лунають щирі побажання вчорашніх учнів 9 класу: нехай школа процвітає, нехай збільшується кількість дітей у класах, щоби була у школі своя хороша футбольна команда, щоби ніколи не забували тих, хто тут навчався й бешкетував…
Багато гарних слів пролунало від учнів, чимало жартівливих побажань почули вчителі від випускників, безліч щирих віршиків продекламували першокласники. І ось – найурочистіший момент: слово надають директору шкорли, Савчуку А.Ю., і він вручає свідоцтва про отримання базової загальної середньої освіти. Сльози радості на очах у батьків, розчулення на обличчях дітей. Це перший такий важливий документ у їхньому житті. І не дарма класний керівник Сидорович Л.В. сказала, що дуже важливо, що така важлива подія відбулася із Божим благословенням. Сподіваємося, що ця чудова традиція – у день отримання свідоцтв спершу йти на спільну молитву до церкви – буде продовжена й надалі.


Учитель української мови та літератури

Тростянецької ЗОШ І-ІІ ст.

Сидорович Л.В.

0 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Залишити відповідь

Next Post

Для неповнолітніх в Україні вводять комендантську годину

Віднині сидіти в кафе і ресторанах після 22-ї години можна тільки пред’явивши паспорт, бо в Україні вводять комендантську годину. Відповідний закон підписав президент України. Нові правила будуть стосуватися не лише кафе та барів, але й будь-яких розважальних центрів, крім закладів культури – до них віднесли кінотеатри, театри та філармонії. Згідно […]