Учні Львівщини продовжують отримувати нові «школярики»

Учні Львівщини продовжують отримувати нові «школярики». Сьогодні ще 9 шкільних автобусів поїхали у Бібрську, Добросинсько-Магерівську, Золочівську, Турківську, Журавненську, Тростянецьку, Ходорівську, Червоноградську та Лопатинську громади. Про це інформує Львівська ОВА.

“Нові автобуси українського виробника слугуватимуть замість тих, які громади віддали на потреби ЗСУ або тих, які потребують заміни через тривалий термін експлуатації. Нагадаю, минулого року Львівська ОВА централізовано закупила 126 шкільних автобусів за кошти обласного бюджету, співфінансування територіальних громад та залишкові кошти освітньої субвенції. Виробник поступово виконує замовлення та партіями передає «школярики». Усі автобуси громади отримають до кінця березня. До кінця лютого громади мають подати свої потреби у шкільних автобусах на 2023 рік. Цьогоріч плануємо повністю забезпечити область «школяриками» для доїзду учнів до навчальних закладів”, – інформують у Львівській ОВА.

Next Post

Кількість загиблих через землетрус у Туреччині та Сирії перевищила 16 тис. людей

Внаслідок потужного землетрусу 6 лютого у Туреччині та Сирії загинули понад 16 тис. людей. За даними ЗМІ та офіційних осіб, у Туреччині загинули щонайменше 12 873 людини та щонайменше 3 162 загинули в Сирії. Пошуково-рятувальні роботи на завалах у зоні землетрусу тривають. Поділіться цим у соцмережах: