Учасники конкурсу “Таланти Золочівщини-2015” Олег Габрієль, Тетяна Свідерська і Лілія Олянюк (відео)

gabrielОлегу Габрієлю 13 років, він мріє стати актором. Лілії Олянюк 15 років, її мрія “стати співочим стоматологом”. Тетяні Свідерській 15 років, вона мріє про відродження української пісні, пісні, яка близька простому народу. Усі троє навчаються у Золочівській ЗОШ №2.

Пісня: Гиля, гиля, сірі гуси. Слова і музика: народні. Виконують: Олег Габрієль, Лілія Олянюк та Тетяна Свідерська.

Нагадаємо, щоб взяти участь у конкурсі Вам необхідно прийти в студію «Квест» аби записати відео та заповнити анкету.

Таланту, що стане фіналістом цього проекту «Золочів.нет» подарує безкоштовну зйомку кліпу, диплом переможця та цінні подарунки від спонсорів.

До розгляду приймаються заявки з категорій музика та мистецтво слова. Учасниками можуть стати молоді люди віком від 3 до 21 року, які проживають на Золочівщині.

Учасник, що набере найбільшу кількість переглядів, вподобань, перепостів, а також найбільше схвальних відгуків у коментарях – стає переможцем.

Для участі в проекті пишіть на електрону пошту kvest.in@ukr.net або звертайтесь за адресою: м. Золочів, вул. Рєпіна, 1; тел.: 0967424988.

Залишити відповідь

Next Post

Відбувся семінар з енергоефективності (відео)

2 вересня 2015 року у сесійній залі Золочівської районної ради відбувся семінар з енергоефективності. Метою заходу є популяризація програми з утеплення (Державна цільова економічна програма енергоефективності і розвитку сфери виробництва енергоносіїв з відновлювальних джерел енергії та альтернативних видів палива на 2010-2015 роки). У семінарі взяли участь представники АТ «Ощадбанк», АБ […]