Учасники конкурсу “Таланти Золочівщини-2015” Марія Бригідер та Вікторія Сиротинська (відео)

brugider-surotunskaОкрім співу Марія Бригідер грає на бандурі, а Вікторія Сиротинська – на гітарі. Дівчата навчаються на ІІ курсі Золочівського коледжу. В дуеті вони співають вже майже рік.
Пісня: Три поради. Слова: Юрій Рибчинський. Музика: Ігор Шамо. Виконують: Марія Бригідер та Вікторія Сиротинська.

Нагадаємо, щоб взяти участь у конкурсі Вам необхідно прийти в студію «Квест» аби записати відео та заповнити анкету.

Учаснику, що стане фіналістом цього проекту «Золочів.нет» подарує безкоштовну зйомку кліпу, диплом переможця та цінні подарунки від спонсорів.

До розгляду приймаються заявки з категорій музика та мистецтво слова. Учасниками можуть стати молоді люди віком від 3 до 21 року, які проживають на Золочівщині.

Для участі в проекті пишіть на електрону пошту kvest.in@ukr.net або звертайтесь за адресою: м. Золочів, вул. Рєпіна, 1; тел.: 0967424988.

Залишити відповідь

Next Post

СБУ розпочала кримінальне провадження за порушення правил міжнародних польотів

Служба безпеки України розпочала кримінальне провадження за порушення правил міжнародних польотів параплану, що незаконно перетнув державний кордон України. 25 серпня приблизно о 4 ранку в Яворівському районі Львівщини поблизу українсько-польського кордону прикордонники виявили позашляховик з причепом, в якому знаходився параплан. Документи на апарат та дозволи на здійснення міжнародних польотів – […]