Учасник конкурсу “Таланти Золочівщини-2015” Тетяна Олійник (відео)

OlijnukТетяна Олійник живе у селі Скварява, Золочівського району, є ученицею 8 класу Скварявської ЗОШ І-ІІІ ст.  Мріє стати лікарем.

Пісня: Солов’їна. Слова і музика: Тетяна Піскарьова. Виконує: Тетяна Олійник.

Таланту, що стане фіналістом цього проекту «Золочів.нет» подарує безкоштовну зйомку кліпу, диплом переможця та цінні подарунки від спонсорів.

До розгляду приймаються заявки з категорій музика та мистецтво слова. Учасниками можуть стати молоді люди віком від 3 до 21 року, які проживають на Золочівщині.

Учасник, що набере найбільшу кількість переглядів, вподобань, перепостів, а також найбільше схвальних відгуків у коментарях – стає переможцем.

Для участі в проекті пишіть на електрону пошту kvest.in@ukr.net або звертайтесь за адресою: м. Золочів, вул. Рєпіна, 1; тел.: 0967424988.

Залишити відповідь

Next Post

Чи варто нехтувати своєю історією? (відео)

Біля села Зарваниця, на території “Городища”, було поселення XI століття. Таких на Галичині дуже мало, дещо більше 30-ти. На цій території відбувається вирубка, або так звана “зачистка” лісу у місці де проходять електричні стовпи. “Це місце XI ст. прямий доказ того, що ми мешканці Галичини маємо коріння тут. Тут мешкали […]