У Зозулівському лісництві відбулася посадка молодого лісу (відео)

lisgospВ день сонячного затемнення, 20 березня 2015 року у Зозулівському лісництві відбулася посадка молодого лісу.

На площі 0,4 га посаджено молоді саджанці сосни «Звичайної» та дуба «Північного». У даній акції взяли участь голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський, перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Андрій Кукуруза, заступник голови Золочівської райдержадміністрації Роман Сухецький, в.о голови районної ради Андрій Леськів, директор державного підприємства “Золочівське лісове господарство” Руслан Круть. Приєдналися до закладки лісу учні 7-8 класів Зозулівського НВК на чолі з директором Вікторем Німцівим.

Цьогоріч заплановано державним підприємством “Золочівське лісове господарство” засадити 55 га молодих саджанців, уже посаджено 45 га у семи лісництвах району.

Голова Золочівської РДА та керівництво лісгоспу подякували  усім, а особливо молодому поколінню за активну участь у поповнені лісового фонду державного підприємства “Золочівське лісове господарство”.


Залишити відповідь

Next Post

Погляд на раду: кулуари (відео)

Інформаційний портал “Золочів.нет” побував у Верховній раді України, де побачив, що роблять депутати у кулуарах  та поспілкувався із народними обранцями. Як це було дивіться у відео: Поділіться цим у соцмережах: