У Золочівську СШ №2 завітали придставники Українського Католицького університету з лекцією про стосунки

uku113 березня у Золочівску СШ № 2 завітали представники від Українського католицького університету  Андрій Фендик  – менеджер з адміністративної діяльності  Українського католицького університету  та Дмитро Романко – випускник Львівської духовної семінарії та УКУ з лекцією  про стосунки.  

На лекцію було запрошено журналіста інформаційного порталу “Золочів.нет”.

 Золочів. нет : Скільки часу функціонує Український католицький  університет?

В Україні Католицький  університет існує  з 1994 року. Проте основи  університету закладені Митрополитом Андреєм Шептицьким, який у 1928 році заснував у Львові Греко-Католицьку Богословську академію. З приходом радянської влади у 1944 році діяльність академії було припинено, а  її професорів та студентів було піддано репресіям. Богословську академію було відновлено в Римі з 1963 року. А вже з 1994 року діяльність  академії було відновлено в Україні. З 2002 року вона була перетворена в Український Католицький університет.

Золочів. нет :  Ви з такою  хорошою місією часто їздите по школах?

Так часто. Таку традицію було започатковано цього року.  Ми розмовляємо не тільки про стосунки. Є цікаві лекції про психологію, про стосунки батьків та дітей, про соціальні мережі… Тобто вибирається якась тема, яка є цікава для дітей і що побутує в суспільстві. Лекції покликані показати, який є результат навчання для університету.

Окрім лекції  про стосунки представники УКУ  ознайомили учнів з діяльністю Українського католицького університету.  Університет має ІІІ рівень акредитації.  В УКУ функціонують  Гуманітарний та Філософсько-богословський факультети. В університеті  можна отримати освіту за ступенем Бакалавр та Магістр. Представники університету розповіли, що в Українському Католицькому  університеті навчаються хлопці та дівчата різних конфесій. З усіх студентів  14 % це майбутні священники.  Великий акцент в університеті  робиться на  вивчення іноземних мов, багато випускників працюють за кордоном.  УКУ надає студентам можливість здобути вищу освіту з історії, соціальної педагогіки, філософії, богослов’я, катехитики, християнської етики та екунемічних наук. Свою основну  освіту в УКУ можна доповнити знаннями зі сакрального мистецтва з  іконопису, сакрального туризму, церковного співу, церковної історії, екуменізму, східнохристиянської духовності, європейських студій, менеджменту, етики й публічної політики, релігійної журналістики, англійської та класичних мов.

Залишити відповідь

Next Post

Україна світовий лідер за якістю інтернет-підключення

Україна вийшла на перше місце серед країн світу за якістю інтернет-підключення, обійшовши США, Британію та інші країни. Згідно з даними рейтингу Netindex, станом на березень 2012 року, показник якості доступу до інтернету в України становив 87,54, а в Росії, яка посіла другу сходинку – 87,02. Дані рейтингу були отримані на […]