У Золочівському замку відкрилася виставка з нагоди ювілею школи (відео)

vustavka2У рамках святкування 160-ти річного ювілею Золочівської загальноосвітньої школи № 1 у Золочівському замку 5 жовтня 2013 року відбулася виставка художників  –  випускників цієї школи.
З нагоди відкриття виставки вітали присутніх директор Золочівського замку Надія Тарасівна Гупало та директор Золочівської ЗОШ № 1 Богдан Іванович Кашалаба та заступник  з навчально-виховної роботи школи Любов Іванівна Худзей.
Займалася організацією виставки вчитель малювання Грішин Анастасія Іванівна.– Анастасія Іванівна хотілось би дізнатися з якою метою виставка організована, хто ініціював збір оцих юних талантів і зібрав ці роботи, які вони тут сьогодні виставляють у Золочівському замку.
– Звичайно ініціативою був наш ювілей, ювілей школи, 160 років. І напевно нам треба подякувати Надії Тарасівні. Це було якраз в серпні місяці, ми обговорювали, запитали чи є виставочний зал вільний якраз на день святкування нашого ювілею. Вона нам дозволила. Після цього почали збирати вже випускників. Випускників, які закінчили школу і зараз вони є студентами. Це майже всі випускники нашої школи оті, що навчаються в художніх закладах. Маємо Львівську академію мистецтв, коледж імені Івана Труша, Київський національний інститут декоративно-прикладного мистецтва і дизайну і політех… Так що участь беруть у нас 10 випускників. Ми маємо можливість сьогодні оглянути проекти художників-дизайнерів, дизайнерів інтер’єру, меблів, маємо живописців багато робіт. Але творчих тут робіт в основному не має, це в основному роботи академічні, роботи, які вони малювали на парах. Направду дуже приємно бачити, що є дуже високий рівень робіт…


Залишити відповідь

Next Post

Відео, що зібрало майже 20 мільйонів переглядів в Youtube

Вражаюче  відео, що зібрало майже 20 мільйонів переглядів в Youtube. На відео знято малюка, якому лише два рочки, але він танцює так, ніби він дорослий  та ще й з досвідом танцівник. Це не можливо словами передати,  але це варто побачити. Поділіться цим у соцмережах: