У Золочівському районному центрі зайнятості про військову службу за контрактом

У Золочівському районному центрі зайнятості, 3 квітня 2018 року, відбулися заходи інформаційно-роз’яснювального характеру щодо проходження військової служби за контрактом у Збройних силах України, Національній гвардії України, служби у військовому резерві, навчання у вищих військових навчальних закладах, а також проінформовано про весняний призов на строкову військову службу. В семінарах взяли участь особи, які зареєстровані в центрі зайнятості як безробітні та представники військової частини А 3215 м. Тернополя – солдат Крючковський Сергій Владиславович, Західного відділення комплектування Іміджево-видавничого центру Національної гвардії України – підполковник Прокопів Петро Михайлович та Золочівського військового комісаріату – Марець Уляна Михайлівна.

Зі вступним словом до учасників заходів звернувся директор центру зайнятості Орест Малиновський, який наголосив, що Збройні сили України та Національна гвардія України є надійними роботодавцями на сучасному ринку праці, а також повідомив про те, що стартував черговий призов на строкову військову службу. Аудиторії довели основні вимоги до кандидатів на військову службу за контрактом, умови проходження служби, забезпеченість соціальним пакетом військовослужбовців тощо, а також про всі особливості цьогорічної призовної кампанії. Зустріч пройшла активно, зацікавлені особи отримали відповіді на поставлені запитання.

Буклети, плакати, візитки з усією необхідною інформацією розмістили у приміщенні центру зайнятості, а також презентували присутнім.

Контрактна служба гарантує кожному військовослужбовцю дотримання соціально-правових засад та норм, стабільну заробітну плату, забезпеченість необхідним речовим майном і створює сприятливі умови для самореалізації у сфері військової служби.

Індивідуальні консультації були надані в центрі зайнятості, на спеціально створеному робочому місці для військовослужбовців, усім бажаючим відвідувачам, пошуковцям роботи.

Золочівський районний центр зайнятості

Залишити відповідь

Next Post

Вдруге у Золочеві площу прикрасили писанками

Вже традиційно, другий рік поспіль у Золочеві напередодні Великодніх свят площу перед храмом Воскресіння Господнього прикрашають писанками.Виставили перші писанки і цього року 4 квітня. Нагадаємо, що ці 9 писанок, що на відео у 2017 році були мальовані талановитими художниками із міст: Глиняни, Броди, Жовква, Яворів, Золочів, Перемишляни, Городок, Львів та […]