У Золочівському районному центрі зайнятості відбувся семінар для людей, що шукають роботу

З метою інформування населення щодо легалізації зайнятості, 16 серпня поточного року у Золочівському районному центрі зайнятості відбувся семінар для осіб, які отримали статус безробітного та перебувають у пошуку роботи.
Відкрила захід заступник директора районного центру зайнятості Лілія Саханевич, яка охарактеризувала стан ринку праці району та зауважила, що легалізація трудових відносин, детінізація заробітної плати та дотримання вимог законодавства про працю – вагома вимога сьогодення.
Захід відбувся за участю провідного спеціаліста сектору з питань праці та соціально-трудових відносин управління соціального захисту населення Золочівської райдержадміністрації Галини Дорощак, яка акцентувала увагу присутніх на те, що тільки офіційне оформлення трудових відносин забезпечує найманому працівникові підтвердження трудового та страхового стажу, державні гарантії й соціальний захист, передбачені законодавством.
На завершення заходу присутнім було роздано буклети на тему легалізації та незадекларованої праці, дано відповіді на запитання.

Золочівський районний центр зайнятості