У Золочівському районному центрі зайнятості про контрактну службу

У Золочівському районному центрі зайнятості постійно проводять індивідуальні консультації та беруть участь у групових заходах представники військового комісаріату та військових частин. Не винятком став і сьогоднішній день: на семінарі з техніки пошуку роботи «Використання джерел інформації про вакансії» всіх присутніх ознайомили та надали всю необхідну інформацію про проходження військової служби за контрактом старший навідник – старший сержант Пегдан Валерій Адамович та старший навідник – старшина Вітик Віктор Андрійович Тернопільської 44 окремої артилерійної бригади, а також Марець Уляна Михайлівна – солдат Золочівського військового комісаріату.

На початку семінару директор центру зайнятості Орест Малиновський наголосив, що контрактна служба надає можливість знайти високооплачувану роботу, а отже, вирішити проблему безробіття. Комплектування особового складу Збройних Сил України за рахунок контрактників підвищить їх бойову та мобілізаційну готовність, дасть можливість стати професійним захисником Вітчизни.

Було надано інформацію з питань умов та порядку проходження контрактної служби, переліку посад, щодо грошового забезпечення, забезпечення речовим майном, житлом, безкоштовними обідами у робочі дні та медичним лікуванням, можливістю подальшого навчання та іншими соціальними гарантіями та преференціями, що передбачені чинним законодавством України.

Цікаво лунали спогади, якими ділився п.Вітика В.А., про участь у бойовому виїзді під Попасним у грудні 2017 року.

Зацікавлених осіб запросили на індивідуальні співбесіди на спеціально облаштованому робочому місці, де вони мали можливість отримати вичерпні відповіді на всі запитання та обмінятися контактними даними.

Присутні отримали роздатковий матеріал Золочівського військового комісаріату.

Золочівський районний центр зайнятості

Залишити відповідь

Next Post

Суд засудив до 10 років добровольця із Золочівщини

Як ми повідомляли раніше, суд у м. Чернівці розглядав справу про пограбування судді. На лаві підсудних серед підозрюваних був доброволець із села Верхобуж, Золочівського району Богдан Козубаль.  21 травня 2018 року суд виніс вирок. Про це у Фейсбук повідомила депутат Львівської обласної ради Мирослава Бабінська. “10 років за злочин, якого […]