У Золочівському районному центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів відбулося мамине свято

Чудового травневого дня у Золочівському районному центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів відбулося свято. Найсвітліше, найважливіше свято у нашому житті – день для наших матусь. День Матері в Україні – свято триєдине. В цей день вшановують трьох Матерів. Першу – рідну матір, що подарувала життя, другу – рідну землю – матір-Україну, третю – Божу Матір – Матір-заступницю та покровительку матерів і їхніх дітей. Підготували і провели свято вчитель-реабілітолог Семеренко Анна Олександрівна та вихователь Гавур Галина Гнатівна.

Кумедні, рухливі та неймовірно цікаві конкурси відбувалися протягом всього свята. Це і «Впізнай маму по долоньці», де дитина з зав’язаними очима намагалась відшукати рідну маму, і «Лагідні слова» і «Як ти знаєш свою дитину», і ще безліч інших… Також звучали пісні у виконанні вихованців центру, а саме: “Мама” Аліни Гросу, “Мамочко моя” та “Веселка” Наталії Май. А від віршів, які виконували діти, у матусь на очах з’являлися сльози.
Вже стало традицією кожен святковий Ранок розпочинати з сценки, де вихованці центру проявляють неабияку акторську майстерність: головними героями свята були мама (Борисяк Ганна Володимирівна), син (Коперчовський Тарас) і донька (Рущак Соломія). Діти дуже зворушливо грали свої ролі і не залишили байдужими жодного глядача.
Атмосфера свята добра, любові, відкритості зачарувала всіх присутніх.
Кожна мама і кожна дитина отримали задоволення та позитивні емоції. На закінчення свята діти вручили мамам подаруночки: букетики конвалій та листівки. Тож всім дуже сподобалося свято!!!

Голова « Золочівської Гураль Б.О.
організації захисту
дітей-інвалідів, молоді,
їх батьків «Промінь Надії»

Залишити відповідь

Next Post

Вітання для Ноджак Мар'яни Миколаївни

Випускники Золочівського коледжу ЛНАУ вітають з ювілеєм куратора, викладача, надзвичайно мудру і талановиту особистість – Ноджак Мар’яну Миколаївну. Ми щиро радіємо, що Ви стали частинкою нашого життя, добрим другом, розсудливим порадником, вчителем. Залишайтеся такою ж молодою, квітучою, позитивною. Знаємо, що скільки б років не минуло з часу закінчення коледжу, ми […]