У Золочівському районному центі зайнятості відбувся тренінг для учасників АТО

15 травня 2018 року у приміщенні Золочівського районного центу зайнятості відбувся тренінг для учасників АТО на тему “Особливості адаптації учасників військових дій в умовах мирного життя” за участю представника громадської організації “Центр «Жіночі перспективи” п. Марти Чумало.

Захід розпочав директор центру зайнятості О.Я Малиновський, який акцентував увагу присутніх на важливості даного тренінгу.

Під час тренінгу були розглянуті питання, що стосуються шляхів підвищення стресостійкості, самодопомоги у кризових життєвих ситуаціях, техніки активації ресурсних емоційних станів. Також, тренер зосередила увагу учасників на явищі посттравматичного стресового синдрому, обговорено види стресу та управління ним.

Учасники поділилися досвідом основних викликів, з якими зіткнулися у мирному житті та шляхи виходу в інтерактивний спосіб. Вони обмінялися тим, що допомагає їм у житті.

Серед анкетних відгуків, якими ділилися присутні були: «Потрібно такі заходи проводити всюди, у тому числі, на полігонах», «Було позитивно, цікаво, корисно», «Дізнався, як працює мозок і, як можна собі допомогти».

Декілька учасників залишилися для особистого спілкування з психологом для того, щоб обговорити можливі шляхи виходу з кризових ситуацій (панічні атаки, розлади сну, проблеми у стосунках з близькими і т.д.)

По завершенні заходу лунали слова подяки за корисно проведений час і пізнавальну інформацію.

Золочівський районний центр зайнятості

Залишити відповідь

Next Post

Вітання для Наталі Болюбаш

Святкує свій день народження Наталя Болюбаш. Найкращу хресну маму, сестру вітають похресниця Наталя, сестра Оксана і її чоловік Петро, мама Анна, тато Андрій. Хай Бог пошле Тобі літа щасливі, І рівну стрічку сонячних доріг! Нехай удача на життєвій ниві, Неначе килим стелиться до ніг. Хай незліченні будуть роки, Багаті сонцем […]