У Золочівському районі знайдено артснаряд часів ІІ Світової війни

1 травня фахівці піротехнічної групи 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України вилучили та знищили 50 мм артилерійський снаряд та 76 мм артилерійський снаряд часів ІІ Світової війни. Про це інформує Головне управління ДСНС України у Львівській області.

“▪Артснаряд калібром 50 мм виявили в с. Жуличі Золочівського району під час виконання земляних робіт в полі, на відстані 1500 м від житлових будинків.

▪76 мм артилерійський снаряд знайшли в с. Перемивки Жовківського району під час проведення земляних робіт в полі, на відстані 200 м від житлових будинків.
Боєприпаси знищено у встановленому порядку в спеціально відведених для цього місцях.

▪Окрім цього, 1 травня о 19:56 до рятувальників надійшло повідомлення, що в с. Зубків Сокальського району під час земляних робіт в приватному господарстві, на відстані 50 м від житлових будинків, виявлено предмет, ззовні схожий на ручу гранату часів ІІ Світової війни.
За фактом виявлення боєприпасу повідомлено правоохоронні органи та подано заявку до 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України на вилучення та його знищення.” – йдеться у повідомленні ДСНС.