У Золочівському районі від переохолодження померла людина – ДСНС

Як повідомили “Золочів.нет” у Головному управлінні ДСНС у Львівській області, 8 січня 2017 року 0 14:05 в морг Золочівської центральної районної лікарні поступив житель м. Глиняни, 1959 року народження, з попереднім діагнозом «переохолодження».

Окрім цього, 8 січня в  Золочівську центральну районну лікарню в стані середнього ступеня важкості поступив житель міста Золочева, 1975 року народження, з діагнозом «обмороження обох кінцівок ніг».

Загалом, протягом 8 січня від переохолодження в області померло 2 людини та госпіталізовано до лікарень 7 чоловік.

Нагадаємо, що 7 січня 14:30 год. до хірургічного відділення Золочівської центральної районної лікарні госпіталізовано жителя с. Копані Золочівського району, 1969 року народження, з діагнозом – загальне переохолодження, обмороження стоп ніг та кістей рук. Стан потерпілого на 06:00 год. 8 січня – задовільний.

За інформацією департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА з початку року на території області від переохолодження та обморожень госпіталізовано в лікувальні заклади 14 людей, 5 осіб померло.

Головне управління ДСНС у Львівській області нагадує громадянам про основні правила безпеки під час перебування на свіжому повітрі під час морозів: ні в якому разі не вживати алкогольних напоїв, носити вільний багатошаровий одяг, не носити тісне взуття, не носити на морозі металевих прикрас, після довгого перебування на холодному повітрі обов’язково переконатись у відсутності обмороження.