У Золочівському районі вантажний автомобіль з’їхав у кювет

20.09.2016р. в Золочівський відділ поліції поступило повідомлення про те, що 20.09.2016р. на автодорозі Львів – Тернопіль, поблизу с. В. Вільшаниця, Золочівського району, вантажний автомобіль з’їхав у кювет. Про це “Золочів.нет” повідомили у Золочівському відділенні поліції.

“Виїздом ГРПП Золочівського ВП на місце події встановлено, що 20.09.2016 близько 4 год. 40 хв. на автодорозі Львів-Тернопіль, поблизу с.В.Вільшаниця, 56-річний житель Жовківського району, керуючи автомобілем БАЗ Т713.11 (вантажно-бортовий), не впорався з керуванням, внаслідок чого автомобіль перекинуло на правий бік.
Водій тілесних ушкоджень не отримав, від медичної допомоги та госпіталізації відмовився.” – повідомляють у поліції.

Дану подію зареєстровано в журналі єдиного обліку заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події.

Залишити відповідь

Next Post

Нові можливості електронного сервісу «Електронний кабінет платника»

З метою створення комфортних умов для платників в електронному сервісі «Електронний кабінет платника» (оновлена версія) доопрацьовано режим «Введення звітності» в частині надання можливості платникам підготувати, заповнити та надіслати Звіт про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв у роздрібній мережі (форма 1-РА (місячна)) та Звіт про обсяги придбання та реалізації тютюнових […]