У Золочівському районі в лісі виявлено склад застарілих артснарядів

Під час прогулянки в лісі виявлено склад застарілих артснарядів. Про це “Золочів.нет” повідомили у Головному управлінні ДСНС України у Львівській області.

31 травня о 15:02 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення, що в с. Білий Камінь Золочівського району під час прогулянки в лісі виявлено 5 предметів, ззовні схожі на артилерійські снаряди часів ІІ Світової війни. За фактом виявлення боєприпасів повідомлено правоохоронні органи та подано заявку до 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України на вилучення та їх знищення“- йдеться у повідомленні ДСНС.

Головне управління ДСНС України у Львівській області нагадує, що боєприпаси часів війни, незважаючи на розміри та значний вік, вкрай небезпечні. Натрапити на них можна в різних місцях. Тому, в таких випадках необхідно бути вкрай обережними, в жодному разі не чіпати предмет, схожий на боєприпас, а тим паче, не намагатися його вилучити та перенести. Про знахідку необхідно терміново повідомити місцеві органи влади або Службу порятунку за номером «101».

Next Post

Умови праці успішного роботодавця

Серед нас є багато людей, які шукають роботу. Кожен шукає за своїми особистими критеріями, вмінням, досвідом, розміром заробітної плати та умовами праці. Є багато вакансій та до них є не мало різних вимог. І часто, людина, яка шукає роботу вагається: Чи підходить її досвід роботи? Компанія «Електроконтакт Україна» запрошує на […]
Робота