У Золочівському районі собака приніс людську ногу: шукають тіло (відео)

27 лютого 2021 року на лінію 102 поступило повідомлення від місцевих жителів одного з хуторів села Гологори, Золочівського району (Львівської області) про те, що собаками жителя цього ж хутора було притягнуто до домогосподарств людську ногу. За вказаним повідомленням на місце події виїхала слідчо-оперативна група.

Як повідомив у коментарі “Золочів.нет” слідчий Золочівського відділу поліції ГУ НП у Львівській області Микола Яремчук, нога має певні пошкодження і була передана на експертизу. Поліцейські припускають, що вказана частина тіла може належати раніше зниклому безвісти місцевому мешканцю. Проте, слідчі не виключають, що нога може мати походження від іншої невстановленої особи. 

Правоохоронці просять долучитися до пошуків тіла спільно з працівниками поліції та Національної гвардії України.

Якщо хтось володіє оперативною інформацією, просимо телефонувати на 102 або звертатися у Золочівський відділ поліції.

Як “Золочів.нет”  повідомив заступник начальника слідчого відділу Золочівського відділу поліції, майор Юрій Яворський, 28 лютого тіло було виявлено близько хутора Лісові у Гологорах. За попередніми даними, це тіло чоловіка, котрий був у розшуку. Проводиться експертиза.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким…

Next Post

Вітання для Жуківського Мирона Семеновича

ГО “Золочів.нет” надсилає щирі вітання для Жуківського Мирона Семеновича з нагоди Дня народження. На довгий вік, на многії літа, на шану від людей, тепло родини, Стелися, доле, через все життя лише добром для доброї людини, Яка горить сама й запалює всіх своєю відданістю й працею щоднини, З людьми та для […]
Вітання