У Золочівському районі розпочали опалювальний сезон

Розпорядження про встановлення початку опалювального сезону 2016-2017 років з 06 жовтня 2016 року підписав голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський.

У розпорядженні йдеться про наступне:

Відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись Правилами надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 року № 630, на виконання п.4 розділу 10 Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду, затверджених наказом Міністерства палива та енергетики України та Міністерства житлово-комунального господарства України від 10.12.2008 № 620/378 та рішення позачергової комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (протокол № 15 від 06.10.2016):
1. Встановити початок опалювального сезону 2016-2017 років з 06 жовтня 2016 року.

2. Золочівській районній службі газу Буського УЕГГ (І. Тимків) розпломбувати газові прилади, які були опломбовані після закінчення опалювального сезону 2015-2016 років.

3. ТзОВ «Золочівенергоресурс» та ТзОВ «Золочівенергоінвест» (В. Заморський) видавати довідки на одержання житлових субсидій на відшкодування витрат з оплати житлово-комунальних послуг мешканцям будинків та квартир, які оснащені приладами обліку теплової енергії з дня надання послуг.

4. Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації (І. Уличний) призначати населенню житлові субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг з 06 жовтня 2016 року.

5. Створити районну робочу групу для оперативного вирішення проблемних питань, які можуть виникати в опалювальному сезоні 2016-2017 років на об’єктах житлово-комунального призначення і соціальної сфери, та затвердити її склад згідно з додатком.

6. Золочівському міському голові І. Гриньківу, начальнику відділу освіти райдержадміністрації В. Бартошику, начальнику відділу культури та туризму райдержадміністрації М. Решітнику, головному лікарю Золочівської центральної районної лікарні Г. Самчкуашвілі, директору ТзОВ «Золочівенергоресурс» та ТзОВ «Золочівенергоінвест» В. Заморському:

6.1. Інформацію про запуск котелень та стовідсоткової подачі теплоносіїв споживачам надавати у відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації (Н. Діжак).

6.2. Про виникнення аварійних ситуацій на об’єктах житлово-комунального господарства у невідкладному порядку інформувати відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації (Н. Діжак).

7. Відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю (О. Боса) через засоби масової інформації довести зміст розпорядження до громадскості району.

8. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

Залишити відповідь