У Золочівському районі пройдуть фестини “Наші”

5 травня відбулося засідання оргкомітету щодо проведення культурно-мистецького проекту – Золочівських фестин «Наші», які будуть відбуватися 4-6 серпня 2017 року.

В ході засідання обговорювався план проведення проекту, який завершиться на Білій Горі в с. Підлисся біля пам’ятного Хреста Маркіяну Шашкевичу.

Також обговорювалася ідея та план проведення заходу під назвою «Сто десять руж з городця мого краю», де сто десять населених пунктів Золочівщини будуть презентувати своє автентичне мистецтво, характерне тільки для цієї місцини. Члени оргкомітету висунули ідею проведення презентації наукової платформи в рамках фестин за участю видатних науковців вихідців з Золочівщини та запрошених шашкевичезнавців.

Для проведення фестин обрано місця-локації, а саме: Золочівський замок, музей-садиба Маркіяна Шашкевича, музей Миколи Лемика у с. Солова Золочівського району, осередок виготовлення чорнодимленої кераміки, котрий знаходиться у с. Гавареччина.

Нагадаємо, що фестини “Наші” започаткували минулого року.

Залишити відповідь

Next Post

Вітання для Цесців Марії Володимирівни

Дорогу матусю, люблячу бабусю Цесців Марію Володимирівну з ювілеєм вітають донька Іванка, зять Зеновій та онуки Віталій і Назарій. Є ювілеї і свята різні, Та одна з найкращих дат, Коли вітають друзі й рідні, І Вам минає 60! Бо 60 – це сила й мудрість, Та й досвід, кажуть, не […]