У Золочівському районі провели захід «Іпотерапія – це спорт для душі і тіла»

У неділю, 9 липня 2017 року, в рамках розвитку неформальної освіти у районі, о. Віталій Барабаш адміністратор парафії Різдва Івана Хрестителя УГКЦ с. Золочівка, за участю парафіяльної молоді, спільно з працівниками відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікації з громадськістю апарату райдержадміністрації проведено культурно-оздоровчий захід на тему: «Іпотерапія – це спорт для душі і тіла».

У заході були задіяні 30 людей молодого віку, котрі мали змогу взяти участь у їзді верхи на конях. Місцем проведення було обрано лісову зону села Гавареччина.

Розпочався захід з невеликої лекції, що прочитав о. Віталій, який розповів не тільки про верхову їзду на конях, але й про іпотерапію, як своєрідну форму фізкультури, де в основі якої лежить рух. Це чудовий спосіб за короткий проміжок часу зняти стрес, розслабитися та отримати заряд енергії.
Під час занять верховою їздою позитивний вплив припадає не лише на фізичну, але й психоемоційну сферу вершників. В процесі їзди в роботу включаються майже всі м’язи людини. Спілкування з кіньми впливає на позитивний емоційний стан людини.

Молоді люди фотографувалися з кіньми та пригощали цих граціозних тварин сушеним хлібом. Спілкування з цими чудовими тваринами надає величезний вплив на фізичний і психологічний стан дітей і молоді. Діти з новими друзями (кіньми) з нетерпінням очікують на нову зустріч.