У Золочівському районі проведуть в останню дорогу бійця

Світла пам'ять
Світла пам’ять

Як інформують у Бродівській міській раді, трагічна звістка знову прийшла у Бродівську громаду Золочівського району. На війні загинув житель села Голосковичі Князєв Анатолій Вікторович.

“Трагічна звістка знову прийшла у нашу громаду: на війні при виконанні бойового завдання загинув житель села Голосковичі Князєв Анатолій Вікторович. Народився 29 вересня 1973 року. Мав мрії та плани. Але ненависний російський ворог зруйнував його майбутнє, забрав його життя 3 липня 2022 року. Висловлюємо співчуття сім‘ї та близьким загиблого. Зустріч похоронного кортежу з тілом вбитого воїна відбудеться сьогодні, 8 липня 2022 року, о 15:00 год у селі Голосковичі. Просимо мешканців скласти достойну шану! Вічна пам‘ять та слава Герою!”, – йдеться у повідомленні Бродівської міської ради.

Next Post

Головне, що потрібно знати жителям Львівщини за добу

Голова Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький повідомляє: 🟠 Сповіщень про повітряну тривогу в області не було. 🟠 Двома евакуаційними потягами у Львів прибули 183 особи. 🟠 Чотирма потягами у Перемишль відправили 840 людей. 🟠 З Донецької та Дніпропетровської областей у два медзаклади Львівщини евакуювали 20 пацієнтів. Дітей серед них […]