У Золочівському районі прощаються з воїном (відео)

Шана Герою

17 лютого 2024 року при виконанні бойового завдання загинув Василь Сиротинський, стрілець-помічник гранатометника механізованого відділення механізованого взводу механізованої роти військової частини.

Василь Сиротинський народився в 1974 році і був жителем села Козаки, Золочівського району. Під час виконання свого обов’язку на сході країни, Василь потрапив під ворожий артилерійсько-мінометний обстріл в околицях селища Терни Донецької області.

Василь Сиротинський лишив вагомий слід у історії України як справжній Герой. Його відвага, самопожертва та глибоке патріотичне покликання не залишаться непоміченими. Він завжди буде в наших серцях, як символ справедливості та відданості своїй державі. Висловлюємо щирі слова подяки Василеві Сиротинському за його службу та героїзм. Його подвиг залишиться живим прикладом для наступних поколінь, нагадуючи нам про вартість свободи та ціну миру.

Вічна пам’ять Герою України, Василеві Сиротинському!

Next Post

Мешканці Золочева "оббивають пороги" через підвищення тарифів на воду (відео)

Ініціативна група мешканців Золочева звернулася до міського голови, керівниці водоканалу, вимагають аудиту, щодо тарифів. Як повідомлялося раніше, з 1 січня 2024 року у Золочеві зросли тарифи на воду до 55,95 грн. за 1 м³ води. Згодом стало відомо ще про додаткову оплату – абонентську плату за водопостачання та водовідведення. Детальніше […]