У Золочівському районі прокуратура повернула державі землі вартістю 26 млн грн

ілюстрація

Господарським судом задоволено позов Золочівської окружної прокуратури в інтересах держави до сільської ради та аграрного товариства про визнання недійсним рішення органу місцевого самоврядування і повернення земельних ділянок. Про це “Золочів.нет” повідомили у  Пресслужбі Львівської обласної прокуратури.

Зокрема встановлено, що у січні 2020 року між Сновицькою сільською радою (Золочівський район) та товариством укладено договір оренди земельних ділянок для сільськогосподарського використання загальною площею 34 га.

Втім, сільська рада не мала повноважень на розпорядження землями державної власності та всупереч законодавству, поза процедурою земельних торгів протиправно розпорядилася не сформованими земельними ділянками сільськогосподарського призначення загальною вартістю 26 млн грн.

З вказаними доводами прокуратури повністю погодився суд, земельні ділянки добровільно повернуті“, – інформує пресслужба Львівської обласної прокуратури.

Next Post

На Львівщині зафіксовано 1668 нових випадків захворювання на коронавірус (відео)

За попередню добу в області провели 4384 дослідження на коронавірус, з них – 1668 позитивних. Про це “Золочів.нет” повідомили у  Львівській ОДА. В реанімації перебуває 236 людей, з них на апаратах ШВЛ – 68. Знаходиться хворих в стаціонарах 3282 (71,47 %), з них: – у Львівській обласній інфекційній лікарні – […]
коронавірус