У Золочівському районі попрощалися з воїном (відео)

«Немає більшої любові за ту, коли хто душу свою кладе за друзів своїх…»
Сьогодні Бродівська громада провела в останню путь новітнього Героя Володимира Володимировича Савчука.

“Народився та проживав Герой у Бродах. Навчався у Радивилівському професійному ліцеї, де здобув фах столяра. Володимир був мобілізований та став стрільцем-помічником гранатометника механізованого відділення механізованого взводу механізованої роти механізованого батальйону військової частини. Наш земляк мужньо виконував військовий обов’язок, але останній бій Героя з ворогом відбувся неподалік населеного пункту Стариця Харківської області”, – повідомляє Бродівська міська рада.

“Воїн Володимир духовно зростав у церкві Пресвятої Трійці, адже змалечку ходив з бабусею до храму та щиро молився до останнього. На жаль, Володимир не мав радості у житті. Будучи немовлям, він разом зі сестрою залишились без мами. Хлопця виховувала бабуся, яка щиро молилася за щасливу долю онука. Але жорстока війна забрала молоде життя”, – зазначив парох храму о. Петро Чаплюк.

У Володимира Савчука залишились батько та сестра.

Світла пам’ять і шана Герою України.

Next Post

Вітання для Павла Оховича

З Днем народження Павла Оховича вітають мама Оля, тато Теодозій, сестра Оля, брат Толік з дружиною Марійкою, дружина Аня з синочком Богданом, дідо Богдан, тітки Оксана і Люба, Марія і дядько Ярослав з донечкою Наталкою, тітки Аня та Галина з сім’ями та уся родина. Із днем народження вітаємВ щасті жити […]
Вітання